Jen díky vám naše KOLOcafe úspěšně funguje již druhým rokem. Přežili jsme díky vám covidová období, nouzové stavy a státní opatření. Nyní vás chceme požádat o pomoc.
Potřebujeme zaplatit pódium pro kapely a divadla. Toto pódium vychází na 100 000 Kč. My od vás potřebujeme částku alespoň 80 000 Kč. Abychom od června mohli pořádat koncerty ve vší parádě.
Pódium navíc nebude sloužit jen jako místo pro pořádání akcí, ale bude také odpočinkovou zónou. Budeme půjčovat deky a lehátka, které si můžete vzít na pódium a z něj se kochat výhledem na Labe a město
Věříme, že nás v tom nenecháte. Už jste nám tolikrát pomohli a podpořili nás, abychom tu pro vás mohli dále být.
Předem děkujeme každému dárci!
