Aktuální auto je 16 let staré. Nemám jistotu, že ho v létě kvůli poruše nenechá někde v půlce cesty, v zimě se tento scénář stává ještě horším. Kromě toho je manipulace s autem celkově náročná: stěží se panu Ivanovi do auta nastupuje, jelikož je vysoké. Na nástup existuje pomocník, ten je ovšem podstatně drahý a celkový proces nástupu je i tak velmi zdlouhavý a náročný. Proto se obměna auta za novější typ jeví jako mnohem smysluplnější a ve výsledku i efektivnější řešení.








