Již několik let se staráme o kočky, které nemají své majitele, pravidelné krmení ani zázemí, kam by patřily. Jsou samy, odkázány na pomoc lidí, kteří vstoupí do jejich životního příběhu se snahou to změnit…
Jsme spolek působící v Jeseníkách, kde jsou zimy opravdu tuhé a nekonečně dlouhé…
❄️ ZIMA JE PRO VENKOVNÍ KOČKY NEJTVRDŠÍM OBDOBÍM.
Jakmile začnou teploty klesat, venkovní kočky bojují každý den o ty nejzákladnější věci – o trochu tepla, suché místo, kam se mohou schovat, a hlavně o jídlo. V zimě je jejich spotřeba energie mnohem vyšší a pokud nemají dost krmiva, jejich šance na přežití rychle mizí. Proto se právě teď snažíme zajistit vše, co budou v následujících měsících potřebovat.











