Projekt ukončen:

Píseň od mistra

Vybráno 0 Kč 8 950 Kč
30 000 Kč
 -
13 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
688 Kč
Průměrná výše příspěvku
2 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Píseň od mistra

 -
Vybráno 0 Kč 8 950 Kč
30 000 Kč
Zakladatel
Petr Hodek
Datum přidání
29. 1. 2024

Představení sbírky

Petr Hodek se zpíváním začal po ukončení úspěšné téměř třicetileté kariéry sportovce.  Do té doby si občas něco doma zazpíval, ale jeho hlavním motorem byl sport, ve kterém získal mnoho ocenění včetně titulů mistra světa. Již v mládí jej okouzlil muzikálový zpěv, se svou dětskou duší se vždy vžíval do rolí umělců a možná tam někde se začal rodit další sen. Jen na něj v té době nebylo dost času, protože zde byla rodina a vrcholový sport. 

V roce 2018 se začal zpěvu věnovat intenzivněji, zpočátku jen pro to, aby zaplnil  časovou mezeru, kterou do té doby vyplňoval sport. Ale jak to tak bývá, zpěv ho naprosto pohltil. Přišla první učitelka zpěvu Helena Tašnerová, po ní se díky náhodě dostal k opernímu pěvci Igoru Jánovi a rozjel se kolotoč. Tak jako ve sportu i ve zpěvu byl Petr ochoten obětovat cokoli, aby dosáhl svého cíle. Zpíval denně několik hodin, učil se, dojížděl každý týden 450Km za svým učitelem. Jeho hlas se velice rychle měnil a nabral na síle.

V roce 2019 natočil ve studiu svou první píseň ke které po sléze vznikl i videoklip. Přišla první veřejná vystoupení a ještě větší chuť jít dál a stoupat ke hvězdám. Muzikálový zpěv a možnost zahrát si v muzikálu se najednou stala doslova posedlostí. Předvýběrem se dostal na kurz muzikálového zpěvu k Danielu Hůlkovi, zpíval s ostatními jeho žáky na charitativních koncertech a současně již začínal koncertovat i samostatně. Osobně se setkal s mnoha umělci vedle kterých si také zazpíval (Bohuš Matuš, Petr Kolář, Magda Malá, Michal David a další..).

V roce 2020 se účastní konkurzů do muzikálů a získává další zkušenosti, jeho největším snem je muzikál Bídníci na který se připravuje pod vedením Daniela Hůlky. Konkurzem projde s nabídkou hrát nejprve v company. Hlasově však sklízí velký obdiv. Začíná chápat, že tohle je jeho vítězství. Na víc už ve svém věku nemá čas. přestává se orientovat pouze na muzikál a vstupuje i do ostatních žánrů a tím si otevírá dveře dál. Vystupuje na vernisáži známého fotografa Milana Junka fotografa Osmanyho Lafity.  V době Covidu se věnuje vlastní tvorbě a popovějším písním, píše texty. Vzniká píseň ,,do Nebe" věnovaná zesnulé mamince, která se dostala i do vysílání Českého rozhlasu. Získává nové přátele v oblasti tvorby, jedním z nich je Lubomír Čužák Rys, kterého zpěv tak okouzlí, že Petra představí skladateli a naší obrovské ikoně Zdeňovi Bartákovi, ten věnuje Petrovi píseň ,, Den milování" a požehná mu ve zpěvu jeho písně ,, Sen kovbojů" kterou také napsal.

Je tu rok 2024 a mistr Zdeněk Barták, napsal Petrovi píseň. Finanční pomoc by moc pomohla na realizaci písně od legendárního skladatele.

https://www.petrhodek.cz/

Komu pomůžeme?

Petr žije v Habartově, kde má svůj sportovní klub a věnuje se mladým sportovcům, dětem a mládeži. Jeho srdce ho vede k tomu, aby pomáhal a vzdělával další generace. Nicméně jeho vášeň pro hudbu ho přivedla k profesionálnímu pěvci Igoru Jánovi, který se stal jeho pěveckým guru, průvodcem na cestě za zdokonalením svého hlasu. S neuvěřitelnou pílí a neochvějnou touhou dokázat víc, se Petr Hodek vypracoval během dvou let do takové úrovně, že byl označen médii za tenorový objev posledních let. Jeho výkony na koncertech po celé republice očarují posluchače a hudba se stala jeho obrovskou vášní. Jeho jedinečná cesta spojuje sport a hudbu do harmonického celku, který je plný úspěchů, vášně a radosti. Jeho charisma na pódiu i mimo něj inspiruje a dotýká se srdcí lidí. Petr Hodek je živým důkazem toho, že životní sny jsou dosažitelné, když člověk má pevnou víru, pracuje tvrdě a žije srdcem.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vážení dárci,

s velkým potěšením vám sdělujeme, jak precizně budeme využívat finanční prostředky, které nám věnujete na podporu našeho hudebního projektu. Vaše štědrá podpora nám umožní realizovat práci se skladatelem, nahrávku ve studiu a spolupráci s orchestrem, což výrazně přispěje k kvalitě a jedinečnosti našeho hudebního díla.

V případě, že dosáhneme naší cílové částky, budeme schopni nejen zajistit profesionální pracovníkům zaslouženou odměnu, ale také zajistíme prvotřídní technické vybavení a vyšší kvalitu nahrávky. Peníze budou rovněž využity na zajištění dalších specialistů, kteří zajistí maximální umělecký výkon.

V případě, že by se nám nepodařilo dosáhnout stanovené cílové částky, budeme přesto vděční za každý příspěvek. Peníze, které obdržíme, využijeme co nejefektivněji na pokrytí základních nákladů spojených s vytvořením hudebního díla. Tím se pokusíme zachovat co nejvyšší kvalitu projektu i přes omezené finanční možnosti.

V případě, že bychom měli štěstí a podařilo by se nám získat více finančních prostředků, než jsme plánovali, budeme je využívat s maximální péčí. Přebytečné finance investujeme do dalšího zdokonalení nahrávky, podpoříme další projekty v oblasti kultury a umění a také se budeme snažit poskytnout zpětnou podporu komunitě, která nás podpořila.

Děkujeme vám za vaši štědrost a věříme, že společně dosáhneme našeho cíle a vytvoříme něco, co osloví srdce posluchačů po celém světě.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

M.
2 000 Kč  •  17. 2. 2024 20:18
Těším se na novou píseň!
Milý přispěvatel
500 Kč  •  11. 2. 2024 23:39
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  5. 2. 2024 6:59
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  3. 2. 2024 22:24
Naďa L.
500 Kč  •  3. 2. 2024 16:44
Hodně štěstí :-)
Milý přispěvatel
500 Kč  •  3. 2. 2024 12:11
💌
500 Kč  •  3. 2. 2024 10:55
Těším se 🎶🍀
Milý přispěvatel
250 Kč  •  1. 2. 2024 9:32
Tereza B.
500 Kč  •  31. 1. 2024 17:10
Držím palce🍀
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  31. 1. 2024 10:20
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  31. 1. 2024 8:25
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  30. 1. 2024 19:58
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  30. 1. 2024 19:02

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu