Dobrý den,
jsme tři 20letí kluci, co si před rokem pořídili starého Peugeota 106 (37 kW čisté síly!
) a vydali se s ním na Balkán. Auto drželo pohromadě silou vůle, ale zvládlo to! A letos máme ještě větší plán – roadtrip, který nás zavede až do Afriky.
Cíl? Projet z Česka přes Albánii, Řecko, Turecko, Irák, Jordánsko, Saúdskou Arábii, Egypt, Libyi, Tunisko a přes Itálii a Alpy zpět domů. Cesta plná dobrodružství, nečekaných výzev a hlavně nezapomenutelných zážitků! 

Ale upřímně? Naše milovaná 106ka potřebuje trochu lásky (a pár nových součástek), abychom to zvládli. Proto sháníme alespoň drobný příspěvek, tam kde to jenom jde.
Co nabízíme na oplátku? Vaše jméno na našem autě, které bude brázdit tisíce kilometrů napříč světem. Přednášky plné dobrodružství a nezapomenutelných fotografií.
Pokud by vás tahle šílenost zaujala a chtěli byste být součástí naší výpravy, budeme nadšeni!
Děkujeme
Jiří Richter – náčelník výpravy
náš instagram: pezotem _ na _ cestach









