Rád bych se vám představil, jsem Petr. Jsem chlap od rodiny, mám přítelkyni, nevlastního syna a před půl rokem se nám narodil společný syn Vojta. Od Vojtovo narození to bylo samé lítání po doktorech 2 operace, 3 rezonance. Vojta má meningomyokelu. (roštěp páteře) je to měsíc a půl co je Vojta po operaci, všechno zvládl a my se radovali, že už bude jen a jen dobře. Ale, začala se mi často motat hlava, začal sem být hodně špatný na levou stranu těla. Šel jsem k lékaři, podstoupil jsem orl, rezonanci, odběry, punkci mozkovicného moku. Bohužel mám zánětlivý nález v likvoru (mozkovicného moku) nikdo to nelečí a nic neřeší. Musím podstoupit neurologické vyšetření. Jediné co ještě víme, že to potrvá několik týdnů. Už je to 14 dnů co jsem doma, přítelkyně se stará o mě a o děti. Nemohu do práce a zabezpečit svou rodinu, moc rád bych se o ně postaral jako jsem to dělal do teď. Začala za mnou docházet paní z rehabilitace abych se dal zase dokupy.. Ale potrvá to..











