Vážení Dárci,
Jmenuji se Marie a jsem po dětské mozkové obrně.
Dříve jsem chodila, i když špatně, ale přece. Byla jsem 2krát operována s páteří. Časem se mi udělaly pooperační srůsty a přestávala jsem chodit. Jsem odkázána na pohyb pomocí elektrického vozíku. Zdravotní stav se mi v průběhu let dost zhoršil. Aby to nestačilo mám problém s očima, jezdím každý měsíc na oční do Ústí nad Labem na aplikaci injekce do očí.
Měla jsem asistenčního psa Mandy, ale zemřela mi a teď se na mně kouká z nebíčka. Je mi moc líto, že ji nemám. Asistenčního pejska potřebuji, aby mi pomáhal, když mi něco upadne. Já když se předkloním, tak se nemůžu nadechnout, jedině až se narovnám. Celý den jsem doma sama, partner chodí do práce.
Proto jsem si zažádala o nového psího pomocníka.










