Jsem Árnýsek a celý život jsem žil spokojený život se svými páníčky. Do nedávna jsem měl jen jedinou starost, chytat míčky, chodit s kamarády ven a večer vyluxovat mističku. Už 2 roky se léčím s nějakou rakovinou nebo co, ale zvládám to tak dobře, že o tom skoro ani nevím. Teď prý ale potřebuji operaci, která vyjde asi na 45 tisíc a ještě kvůli tomu musím jet na Slovensko, protože u nás prý páni doktoři nemají takové vybavení, které potřebuji.











