Do útulku přišli 3 neočkovaní pejsci. Lobby přišel už nemocný a ve špatnem stavu. Všem jse podávaly léky, infuze, ve dne i v noci. Byli vychrtlí, nejedli. Po několika týdnech léčby jsme začali dokrmovat speciálním veterinárním krmivem. Illay stále drží dietu. Deviso onemocněl po štipnutí hmyzem a jeho stav je zatím stabilizovaný, ale léky bude užívat ještě dlouhou dobu. Také má speciální dietu. Riky je 14 letý dědeček, kterého jsme vzali ze špatných podmínek. Měl zkažené zuby natolik, že mu vytvořili otevřené rány pod očima a odumírala mu kuže. Měl nádor na zadní noze. Zoubky mu museli téměř všechny vytrhnout a nádor byl úspěšne odstraněn. Kuže na obličeji jse mu postupně hojí, stále užíva léky a mažeme ho specialními antibiotickými mastmi.