Jsem Franklin, kocour co nikdy nikoho neměl. Život tuláka vesnického mě naučil přežít hodně trablů, ale ten poslední už byl nad moje síly. Není jisté, jestli muj úraz způsobila nehoda, náhoda nebo člověk sám, ale mám zlámané paty a nemůžu chodit. Při prvním ošetření mi navrhovali euthanasii, ale nálezkyně pro mě chtěla víc a tak sehnala Fouska, útulek z Krupky u Teplic. Jel jsem přes půlku republiky, abychom spolu začali boj za můj život. Zjistilo se, že krvácím do bříška, měl jsem totiž žaludek plný igelitu, jak jsem se venku na ulici nemohl hýbat, snědl jsem co přišlo do cesty. Operaci jsem zvládl, rovnou mi i amputovali přeražený ocásek, Teď mě ale čeká ještě větší výzva. Abych mohl znovu chodit a žít bez bolesti, musím podstoupit dvě operace, pro každou zadní nožičku zvlášť. Specializovaný chirurgický postup, který se používá v případech, kdy nelze kloub zachovat, se jmenuje arthrodéza, a jeho cílem je umělé znehybnění kloubu za účelem právě odstranění bolesti, obnovy stability končetiny a umožnění funkčního pohybu nožičky bez kulhání. A protože tyto operace nejsou náročné jen pro mě jako pacienta, ale i pro útulek, který má v péči dalších 150 kočičích životů, dovolil jsem si Vás touto cestou poprosit o pomoc s úhradou mých záchranných operací.









