Od roku 2019 pečujeme o 2 hektary velkou zanedbanou plochu v Praze-Stodůlkách a navracíme ji přírodě. Ze zanedbané plochy, o kterou se nikdo po desetiletí nestaral vytváříme louku plnou původních lučních rostlin a zejména hmyzu. V současné době hmyzu v přírodě ubývá, ale nám se podporovat samotářské včely a motýly daří. Péče o louku však stojí velké úsilí dobrovolníků, a také dost financí na odklízení biomasy, starého odpadu a pastvu.










