Jmenuji se Rio, jsem 3 měsíční kocourek, před 14 dny mě objevili v motoru u auta a putoval jsem do útulku. V útulku jsem byl necelých pár hodin, než se mě někdo ujal do dočasné péče a já putoval k němu domu. Byl jsem strašně vystrašenej a hrozně jsem mňoukal když mě někdo vzal do náruče. Byl jsem zalezlej v pelíšku a nevylézal jsem. Pak jsem se odhodlal a zjistil jsem, že jsem u dobrých lidí, kteří mají další 2 kocourky (už moje kamarády). Nenastal ani večer a já už se chodil mazlit a hrál si, cítil jsem se bezpečně a spokojeně. Za zhruba dva dny si moji dočasní majitelé řekli, že si mě nechají, jelikož si mě zamilovali a já jim furt spinkal na hlavách a v posteli, chodil jsem je otravovat tak dlouho, dokud jsem je nepřesvědčil ať si mě nechají. Po dalších dvou dnech se mi přitížilo, nechtěl jsem moc papat .. byl jsem unavený, furt jsem mňoukal a na hraní jsem neměl náladu.. moji noví majitelé mě vzali tedy na veterinu, bylo to pro mě hodně náročný, jelikož mi objevili vážnou nemoc parvovirózu (kočičí mor). Mám nemoc, která je nevyzpytatelná, ale léčitelná. Jelikož mám málo krvinek (napřed jsem měl málo bílých, ale ty se spravily, když jsem dostal léky, zato teď nemám zase moc červených), tak jsem náchylný na bacily a nemoce. Na veterině si mě nechali 2 noci a poté jsem šel domů s tím, že půjdu za 3 dny na kontrolu, ale bohužel jsem po dvou dnech musel jít na pohotovost, protože se mi přitížilo a nepapal jsem, mňoukal jsem a hodně spinkal..
Na veterině budu zhruba 6 dní, momentálně jsem v lepším stavu, chodí za mnou majitelé a já jim vrním v náručí když si mě vezmou a chvilku tam se mnou jsou, ale protože moje nemoc je nevyzpytatelná, tak zítra může být všechno jinak ..
Svůj příběh odvyprávěl kocourek Rio 3 měsíce











