ROZJÍŽDÍME DRUHÉ KOLO SBÍRKY!!!!! ✨✨✨
NAHRÁVÁNÍ JE ZA NÁMI! Na konci Května jsme se vrátili z 10 dnů v úžasném studiu SONO!!! 😍🤯
Nahrávání bylo skvělé. Za 8 nahrávacích dní jsme stihli nahrát vše, co jsme potřebovali!!! Fotky u této sbírky jsou takovým malým kukátkem do našeho času ve studiu!
V první sbírce jste nám pomohli dosáhnout na částku 90 300,-, která nám kompletně pokryla nahrávání!! 😍😍😍 Jste skvělí a nedokážeme Vám dostatečně vyjádřit náš vděk a naší radost! (Snad jen konečně tím albem).
Žel, naše cílová částka, ve které bylo počítáno i s financemi na distribuci byla 150 000,-. Tudíž, distribuci v podstatě ještě nemáme vykrytou.
Právě proto odpalujeme tuto druhou sbírku! 🙂 Finance na distribuci budeme shánět samozřejmě jak to půjde, ale za každý příspěvek budeme rádi a pro Vás je to ještě příležitost vysloužit si extra věci, které máme pro dárce připravené! 🙂
Nemůžeme se dočkat, až se dočkáme hotových písní a ještě víc se nemůžeme dočkat, až Vám je všechny zahrajeme pěkně na plno s kapelou!!!!!!
Budeme moc vděční za každého, kdo bude mít naše dokončení projektu na srdci a bude chtít přispět ❤.
Těšíme se na Vás!
W!















