Tuto sbírku jsem založila hlavně pro svou těžce postiženou dceru Kačenku, na ozdravný pobytu moře. Koupání v moři ji velmi prospívá na její bolavé a těžké spasmy. Je kvadruspastik, tzn.,že má spastické ručičky i nožičky. Dále ji pomáhá prohřátí na celkové uvolnění a v neposlední řadě na její velmi špatnou imunitu.
Její mladší sestra dochází na pravidelné kontroly na kardiologovi, protože má nedomýkavost chlopně, zatím bez omezení. A tak závodně tančí a sklízí veliké úspěchy.
Její bráška Vašík je alergik s náběhem na astma a letos v květnu podstoupí odstranění nosních mandlí.
Pobyt by tedy prospěl všem třem a my, rodiče, bychom na chvilku upustili od dennodenních starostí.










