Mým snem je vytvořit sdílený prostor pro umělce a šperkaře v Praze 1. Bude to takové první skromné fitness centrum kreativity. Můžete do ateliéru přijít dát si výbornou kávu, sednout si k velkému stolu a v krásném kreativním prostředí vytvořit něco, co vám udělá radost.
Strávit tu příjemný tvořivý čas s kamarádkou nebo v klidu o samotě. Odpočinout si a upustit uzdu Vaší fantazii.
Pořádaly by se tu i výstavy obrazů i šperků, rukodělné kurzy, vernisáže, networkingy malých podnikatelů, přehlídky malých designerů…
Zájemci budou moci navštívit mnou vedené kurzy drátování, ale také kurzy vedené i ostatními dráteníky z našeho Českého spolku dráteníků.
Sloužil by také jako dlouhodobé místo pro vystavení rukodělných výrobků s možností jejich prodeje.
Zkrátka takový ráj pro tvořivé nadšence.
Je to projekt, který mi dává velký smysl. Rozvíjí tvořivé dovednosti, poskytuje místo pro odpočinek, vybití Vaší kreativity a ponoření se do uměleckého světa.
Zároveň nabízí spoustu možností pro umělce, kteří se tu mohou prezentovat, vést kurzy a prodávat své výrobky.
Rozšiřuje tedy kulturní i vzdělávací možnosti hlavního města Prahy a zároveň poskytuje příležitost pro realizaci malých umělců, designerů a podnikatelů.
Pokud se vše vydaří a povede se nám otevření ateliéru zrealizovat, bude v pátek 5. 4. velké „Grand opening“, slavnostní otevření se skvělým jídlem, pitím a tombolou, na které je každý z mých podporovatelů zde na Donio srdečně zván nehledě na výši jeho příspěvku.
Jsem moc vděčná za Vaši podporu na cestě k dosažení tohoto snu.
Prosím též o sdílení na vašich sociálních sítích, moc děkuji!
Vaše Anička ♥




































