Brzy budeme slavit 5 krásných let společného hraní. Už dlouho jsme mluvili o natočení debutového alba a jeho realizace byla jen otázkou času. A teď je to tady! Rádi bychom vás tedy poprosili o pomoc, abychom náš vysněný projekt mohli dotáhnout do konce bez nutnosti velkých kompromisů v kvalitě.
Vybrali jsme 11 autorských písní, do kterých jsme vložili veškerou naši radost, energii a vděčnost za společné tvoření a za všechno, co nám naše spolupráce dala jako kapele i jednotlivcům.
Za pět let jsme ušli dlouhou cestu, na níž jsme nejednou narazili na slepou uličku nebo procházeli nevyšlapanými stezkami. Jako kapela jsme hledali svou cestu, na níž jsme mimo jiné našli i nového parťáka na basu a osobitý styl, který nás moc baví. Naše deska pro nás tedy symbolizuje to, že některé věci potřebují čas a někdy je lepší nechat věci plynout jako řeku, která nás donese přesně tam, kde máme být.
Chceme, aby výsledek téhle výpravy doplul i k vám a mohli jste ho sdílet s námi. Od spolku OSA jsme dostali podporu 15 000 Kč, díky níž jsme si mohli dovolit nahrát klávesové nástroje a kytaru v krásném studiu SONO. Celý další proces nahrávání rytmiky a zpěvů a následné postprodukce je ale mnohem finančně náročnější, stejně jako tvorba vizuálu.
























