Jsme křesťané, katolíci a protestanté, kteří se léta modlili za smíření mezi křesťany na Bílé hoře. Na tomto místě vznikla před stoletími hluboká jizva na duši českého národa. Díky Bohu proběhlo v roce 2021 velké smíření a 60 kněží a 60 pastorů si podalo ruce, prosilo za odpuštění a objalo se na znamení bratrství. To bylo 8. 5. 2021. Od té doby děkujeme Bohu za dar smíření.









