Dobrý den,
jsem maminkou tříletého Aleška a velmi bych si přála, aby měl možnost podstoupit ošetření zubů v celkové anestezii, a to bez dlouhého čekání. S Aleškovým tatínkem pečujeme ještě o sedmnáctiletého syna Františka, který má poruchu autistického spektra a problémy s chováním. Péče o něj je především v posledním roce velmi náročná. A v současné době není v našich silách Aleškovi ošetření zaplatit.
Budeme vděční za jakoukoliv pomoc a předem děkujeme.










