Dobrý den,
děkuju všem, kteří nám přispěli k životu, který je teď trošku stabilnější, děkuju. Zuzka J.
:prosím o peníze pro Beníčka, kterému se opakovaně zvyšoval nitrooční tlak a nastal zelený zákal. 3 x se oko zlepšovalo. Vitamíny nebyly doporučeny, a tak jsme koupili pozdě, do toho je potřeboval i kamarádky nemocný pes a spoléhali jsme na odbornost lékařů… Skoro rok jsme běhali po veterině a výsledkem bylo vyndání oka! Musela jsem si na ošetření a benzín vzít půjčku, a proto prosím o pomoc…









