Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Olga, je mi 72 let. Manžel mi před šesti lety zemřel. Byla jsem dlouhou dobu sama. Před rokem jsem začala pečovat o svoji nezletilou vnučku. Podala jsem si Návrh na svěření do pěstounské péče, ale zatím čekáme na soud. Moje příjmy jsou malé, žiju jen z důchodu a z důchodu pokrývám i potřeby svojí vnučky.
Už nejsem nejmladší, kosti o sobě dávají vědět a proto by mi velmi pomohla kvalitní matrace, postel a polštář. Ani dlouhé vycházky už nezvládám, a tak by se mi hodilo nějaké hezké chodítko.












