Ráda bych vám představila naši dceru Sophii Bellu, narodila se ve 28tt akutním císařským řezem, to způsobilo lavinu zdravotních problémů. Momentálně náš největší problém který musíme řešit je že Sophie nechodí sama bez opory a špatně stačí nožičky což ji znemožňuje chůzi. Má diagnostikováno DMO (dětskou mozkovou obrnu ) ale máme velikou šanci normální chůze ale k tomu potřebujeme ortézy ,které naší dceři nohy za určitý čas srovnají do zdravé polohy a zároveň procvičí aby se její šlachy a svaly nezkracovaly a tak ji umožní samotnou chůzi i zdravý postoj .Bohužel tím že má spasticitu levostranně tak nožičky se nám začali stáčet hodně vnitřně až teď během 2 měsíců tak jsme museli začít jednat velmi rychle a zjistili že opravdu ortézy na obě nohy nutně potřebuje a to co nejdříve aby se nohy přestali vytáčet dál a nenastaly další komplikace. Peníze tedy potřebujeme sehnat na ortezy ktere jsou sice drahé ale funkční.










