12. 3. 2024 12:41
Všechny moc zdravíme!
Omlouvám se, že píši až teď, ale potřebovala jsem nové informace vstřebat…
Jak víte 29. 2. 2024 jsme jely na konzultaci a případně sádrování na nové ortézky.
Nakonec zůstalo pouze u konzultace, po prohlídce se zjistilo, že Kája bude potřebovat vyšší ortézy než byly ty předešlé a tím pádem budou i dražší.
Ještě nemám novou cenovou nabídku, ale předběžně máme počítat s cenou okolo 12.000,- eur (tj. cca 305.000,- Kč) 😓
Takže to chvilku ještě potrvá, ale dáme to 💪
Již chystám žádosti pro nadace a budu doufat, že vše dobře dopadne.
Všem moc děkujeme za důvěru a budu vás informovat o dalším průběhu 💛🤗