Anežce je 5 let, má DMO levostrannou hemiparezu. Chodila po špičce a hodně vytáčela levou nohu. V Motole nám doporučili ortézu firmy Pohlig. S touto ortézou dosahuje velmi dobrých výsledků. Chůze je podstatně lepší a nožička došlapuje na patu, zároveň protahuje achilovku. Protože Anežka roste, byla nám doporučena nová ortéza.
Anežka je naším šestým milovaným dítětem. Chceme pro ni to nejlepší. Pravidelně cvičíme.
Rádi bychom pokračovali v léčebném programu, ale je to pro nás hodně finančně náročné.












