Projekt ukončen:

Ornipark Jaroměř

Vybráno 0 Kč 3 322 Kč
250 000 Kč
 -
6 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
554 Kč
Průměrná výše příspěvku
1 500 Kč
Nejvyšší příspěvek
40 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu
Zakladatel
Milan Kršmaru
Datum přidání
8. 2. 2024
Poslední aktualita

15. 2. 2024 19:21

Stále pokračujeme i když sbírka běží

Aktuálně jsme dokončili několik nových voliér a dokonce jsme nastěhovali nové obyvatele do zázemí ,než půjdou do velké průchozí voliery (kolpík africký a Kladivouš africký). Navíc o nás vyšel článek na www.ararauna.cz https://www.ararauna.cz/2024/02/ornipark-v-jaromeri-otevre-1-dubna-i-kdyby-nebylo-vse-hotove-slibuje-jeho-zakladatel-milan-krsmaru/ Děkujeme že nám pomáháte . Díky vám to zvládneme .

Zobrazit celou aktualitu

Představení projektu

Dobrý den. Ornipark je již probíhající projekt ve výstavbě, proto hodně informací o tomto místě a záměr jako komunitního centra věnovanému ochraně přírody a ptactva a vedení kroužků pro mladé chovatele, najdete na stránkách www.ornipark.cz

Já se jmenuji Milan a jsem již druhou generací chovatelů exotického ptactva. Věnuji se tomu již více než 30 let a pracuji jako ošetřovatel v chovu ptactva v safari Dvůr Králové. Má vášeň a hobby mě tak naplňovala, až jsem se rozhodl celý soukromý chov předělat na veřejný zoopark se vzdělávacím centrem, kde by mohly probíhat kroužky, přednášky, tábory pro děti a podobně. Dále celý projekt má myšlenku pomáhat školám se zaměřením na chovy a zemědělství. Má spojovat lidi a rodiny v nádherném naučném parku v přímé blízkosti a kontaktu s ptactvem. Můj park je momentálně ve výstavbě a v internetovém chodu na sociálních sítích. Celý projekt chci otevřít od dubna roku 2024 . Ale bohužel celý projekt financuji z vlastních zdrojů a aby byl takový, jaký si představuji, a vše mohlo fungovat naráz, je potřeba sehnat ještě finance na dokončení, aby 1. 4. 2024 mohl být v plné síle otevřen. Hledáme tímto způsobem podporu, pomoc nebo partnera, sponzora . A věříme, že tento projekt má smysl a je důležitý . 

Kdo za projektem stojí?

Za projektem stojí Milan Kršmaru ml.

Partnerka Nikola Kolínská

A celá naše rodina s dětmi.

Dále kolegové chovatelé i po pracovní stránce: Kamil Dubenecký, Michal Staněk

Celý tento projekt je čistě soukromý, složený z rodiny a dlouholetých přátel chovatelů, kteří chtějí být součástí z vlastní vůle, aby mohli vzdělávat v oblasti chovu, ornitologie a podobně.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané peníze budou použity hlavně na další materiály pro výstavby voliér, chatu pro vzdělávání a školení (kroužky) a na nové vybavení ordinace a líhní.

Vše, co je potřeba a v jaké fázi je náš projekt, kolik peněz bylo investováno, se dozvíte i na našem webu www.ornipark.cz 

Nebo na Facebooku OrniPark Jaroměř .

Pokud mám rozepsat různé položky, jsou to další hliníkové profily, pletiva, trámy, OSB desky, zednické práce a zídky, hranoly, sítě ochranné, čerpadlo do studny, chata 30m2 pro vedení kroužků a pro semináře s izolacemi. Terénní úpravy pomocí minibagru . Vybavení buňky vedené jako karanténa. Nové líhně a inkubátory . Klimatizační jednotky pro systém stabilního ohřívání zimovišť . Samozřejmě se na těchto věcech dále podílíme sami, ale potřebné peníze budou též pokrývat některé z těchto zmíněných.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

15. 2. 2024 19:21

Stále pokračujeme i když sbírka běží

Aktuálně jsme dokončili několik nových voliér a dokonce jsme nastěhovali nové obyvatele do zázemí ,než půjdou do velké průchozí voliery (kolpík africký a Kladivouš africký). Navíc o nás vyšel článek na www.ararauna.cz https://www.ararauna.cz/2024/02/ornipark-v-jaromeri-otevre-1-dubna-i-kdyby-nebylo-vse-hotove-slibuje-jeho-zakladatel-milan-krsmaru/ Děkujeme že nám pomáháte . Díky vám to zvládneme .

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Dobrosrdečný přispěvatel
200 Kč  •  16. 2. 2024 17:04
Dobrosrdečný přispěvatel
200 Kč  •  16. 2. 2024 17:01
Štědrý přispěvatel
222 Kč  •  14. 2. 2024 18:20
Laskavý přispěvatel
1 500 Kč  •  12. 2. 2024 20:26
Michal S.
200 Kč  •  12. 2. 2024 17:14
Vic nemam kluci, jsem chudej :D
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 2. 2024 17:17

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu