Dobrý den. Ornipark je již probíhající projekt ve výstavbě, proto hodně informací o tomto místě a záměr jako komunitního centra věnovanému ochraně přírody a ptactva a vedení kroužků pro mladé chovatele, najdete na stránkách www.ornipark.cz
Já se jmenuji Milan a jsem již druhou generací chovatelů exotického ptactva. Věnuji se tomu již více než 30 let a pracuji jako ošetřovatel v chovu ptactva v safari Dvůr Králové. Má vášeň a hobby mě tak naplňovala, až jsem se rozhodl celý soukromý chov předělat na veřejný zoopark se vzdělávacím centrem, kde by mohly probíhat kroužky, přednášky, tábory pro děti a podobně. Dále celý projekt má myšlenku pomáhat školám se zaměřením na chovy a zemědělství. Má spojovat lidi a rodiny v nádherném naučném parku v přímé blízkosti a kontaktu s ptactvem. Můj park je momentálně ve výstavbě a v internetovém chodu na sociálních sítích. Celý projekt chci otevřít od dubna roku 2024 . Ale bohužel celý projekt financuji z vlastních zdrojů a aby byl takový, jaký si představuji, a vše mohlo fungovat naráz, je potřeba sehnat ještě finance na dokončení, aby 1. 4. 2024 mohl být v plné síle otevřen. Hledáme tímto způsobem podporu, pomoc nebo partnera, sponzora . A věříme, že tento projekt má smysl a je důležitý .













