Jsme jablonecká studentská kapela ORNAMENT, která by ráda šla ve své hudební dráze dál a vydala své druhé album. A to také díky Vám! Sami se snažíme a hrajeme, kde se dá :-), peníze šetříme a makáme. Nicméně přeci jen nám ještě něco chybí a tak bychom vás chtěli požádat o podporu v jakékoli verzi příspěvků. Samozřejmě úplně nejraději budeme, když vedle podpory vás také uvidíme naživo při křtu tohoto CD v Jablonci nad Nisou 13. 9. 2024.











