Ahoj jmenuji Jiřina a jsem v důchodu.
Dne 23.dubna.2024 mě postihlo neštěstí v podobě vzníceni sází v komíně.
Bohužel je celý komín kompletně poškozen a je nutnost ho opravit.
Jelikož jsem v důchodu a jsem vdova s mým příjmem není možné tuto opravu realizovat.
Bydlím v malé vesnici v Podkrkonoší, kde je ještě stále zima a já si teď nemohu zatopit.
Chtěla bych Vás tímto příspěvkem poprosit o jakýkoliv finanční dar, abych si mohla zaplatit opravu komína a dal mohla pokračovat v normálním životě.
Všem moc ze srdce děkuji z jakýkoliv příspěvek.
Jiřina Kotyková









