Naše Sofinka je dvouletá jorkšírka a slečna biewerka. Je plná života miluje cestování,procházky,sluníčko a kamarády. Před par měsíci jsme zjistili,že nám začíná kulhat na zadní packy a postupně se to začalo zhoršovat,hned jsme jeli k paní veterinářce a pak pokračovali dále. Vzhledem k tomu že se Sofinka léčí s jaterní dysplazií tak je u ní vše náročnější. Když jsme dojeli no Nymburka dozvěděli jsme se že Sofinka má luxaci pately 2 stupeň a na obou nožičkách. Je to genová vada a pojišťovna kterou máme nic takové nehradi. Sofinka nemůže klasickou anestezii kvůli jatrum ( nemusela by se už probudit) proto částky bývají u všeho o dost větší než nám původně bylo sděleno. Dostali jsme se do takové situace že nejsme schopni dat cca 50 tisíc najednou. Tak jsem chtěla zkusit tuto pomoc abych sofince mohla dopřát opět běhat se svými kamarády.










