Ahoj, jmenuji se Sirius. Jsem štěně labradorského retrívra a je mi sedm měsíců. Jsem veselé, hravé a zvídavé štěně, které miluje a objevuje svět. Bohužel mi můj život komplikuje bolest způsobená destrukcí loketního kloubu, který se mi rozpadá a již teď chybí podstatná část chrupavky. Jde o závažné onemocnění a mou jedinou šancí je operace, díky které se odlehčí tlak a váha působící na chrupavku. Paradoxem je, že tohle má i moje panička. U lidí se tato věc řeší osteotomií, kdy se do kosti implantuje kovová dlaha, která se připevní šrouby. Toto v podstatě čeká i mě. Panička nemůže mít děti, takže jsem pro ni dítětem já. Jsme připraveni bojovat a vše tomu přizpůsobit, proto i vás moc prosíme o pomoc.












