Spolek převzal dvě šeltičky ze špatných podmínek. Jedna byla při převzetí zavřená v kotci venku a druhou přivedla sousedka, že ji má od původního majitele a už ji nechce. Obě šeltičky byly velmi plaché, neznaly vodítko a panikařily na něm. Ukázalo se také, že nejsou zcela v pořádku a jsou nutné dvě operace pohybového aparátu, u každé šeltičky jedna.











