26. 5. 2026 20:01
Všechny moc zdravíme,předem se omlouváme za tu odmlku, ale měli jsme celkem perné chvíle 🥺 odběry proběhly v pořádku a nic nebránilo udělat uretrostomii i s kastrací, na doporučení p. Doktora. Ráno v půl 9 měl nástup a plánované vyzvednutí bylo na půl 4. Bohužel ve 3 hodiny mi volali z ordinace, že mi Albínka nemůžou vydat, jelikož začal masivně krvácet a tak ho pan doktor musel znovu uspat, aby zjistil odkud krvácel. Večer v půl 9 nám ho dali domů, jelikož vše proběhlo v pořádku. Další den prospal bez zájmu o cokoli. Třetí den jsme jeli na kontrolu s tím, že odmítá pít a stále se nenajedl, bohužel musel být hospitalizován na kapačku. Odpoledne zase frcel domu. Uplynuly další dva dny a přestával se mi líbit, byl hrozně unavený, malátný, měl bílé sliznice a fialové nohy.. Opět jsme letěli k doktoru, kde už po vyšetření nám pan doktor oznámil, že musíme najít dárce krve, jelikož bez transfuze by jsme ho ztratili. Nakonec se během chvilky našel a tak nám zacal kolotoč.. Odběry, testování krve… Shoda… Pak byli 4,5hodiny nejdelší v mém životě, jestli se chytla.🫣🥺 .. Nakonec přežil a to bylo hlavní..nás boj o život, jsme vyhráli.❤️🍀🙏 Druhý den jsme jeli na testy a potvrdilo se, že je to v pořádku. Kde byl problém? Špatná srážlivost krve, kostní dřeň mu nestihala vyrábět bílé krvinky aby se doplňovala ztracena krev., tudíž se úplně vylil. .. Tohle se vše uklidnilo, a byl 10den a Albínek stále odmítal jist, nastal týden krmení asistovane stříkačkou.. Nakonec se ukázalo že ho chytl zoubek a udělal se mu váček na dásní.. Což teď řešit nemůžeme, dokud nebude zase v kondici, další narkozu by teď nedal.. A aby toho nebylo málo, rána po uretrostomii se zanítila a teď bojujeme s infekcí. Zítra máme zase kontrolu, tak se uvidí co bude dál. Dnes se po těch dnech konečně sám najedl, tak doufáme 🙏🙏🙏🙏 ze se vše začne v dobré obracet.. Myslete na něho ❤️ zase se ozveme jak to vypadá.. Zatím se mějte krásně a buďte na sebe opatrný.. Albínek s paničkou 🍀