Zakládáme tuto sbírku pro naši kočičku Páju.
Potřebujeme pomoci s úhradou operace a dalších vyšetření. Kočička byla těsně po Vánocích hospitalizována kvůli nechutenství na veterinární poliklinice Zbraslav, kde následně prodělala operaci.
Byla jí ponechána sonda do bříška. Zatím sama nechce přijímat potravu, je proto krmena přes hadičku. 18. 1. jsme ji museli znovu odvézt na veterinu, protože se chovala nezvykle a byla velmi spavá.
Bohužel musí podstoupit další operaci – v oblasti za patrem se objevil hnis a bude nutné provést plastiku. To s sebou přináší další nečekané výdaje.










