Donio logo
Úspěšně vybráno:

Složili jste se na operaci kočičky Belisky

Vybráno 0od 23 dárců
Složili jste se na operaci kočičky Belisky
23 dárcůCelkem se zapojilo
609 KčPrůměrná výše daru
2 000 KčNejvyšší dar
60 dnůVybráno za

Tato sbírka našla dostatek dárců. Toto jsou další příběhy, které můžete podpořit.

cover image

Složili jste se na operaci kočičky Belisky

Vybráno 0
donation badgePředáme
100%
částky
Zakladatel
Zvěřinec na statku, z. s.
Datum přidání
2. 1. 2023
Poslední aktualita

Beliska se zotavuje

Milí dárci,

mockrát Vám děkujeme za pomoc pro naši kočičku Belisku. Beliska podstoupila operaci zlomené nožičky. Po 14 dnech jí však destička voperovaná do kostí praskla a zlomila jí nožku na jiném místě. Musela jít na operaci znovu. Nyní je snad nejhorší za Beliskou, kosti pomalu srůstají. Už může být s ostatními kočičími kamarádkami a kamarády a pod dozorem i skákat. Kontrola u paní veterinářky nás, pokud se neobjeví komplikace, čeká za měsíc:-).

Děkujeme Všem dárcům, kteří nám pomohli s náklady spojenými na operaci a léčbu. Děkujeme, že máte tak velké srdce.

Představení sbírky

Naše kočička Beliska si o vánočních svátcích při skoku ošklivě zlomila levou zadní nožku. Musí na operaci, při které se rozhodne, zda půjde nožka zachránit nebo se bude muset amputovat. S operací musíme čekat nejen kvůli nedostatku financí, jelikož je operace velmi nákladná, ale především proto, že je Beliska před porodem a narkóza by koťátka zabila. Pomozte nám, prosím, vybrat finanční obnos, který by pokryl náklady na Belisčinu operaci.

Komu pomůžeme?

Jmenuji se Beliska, jsem 4 roky stará mainská mývalí kočka, felinoterapeutka – pomáhám seniorům, zdravým i postiženým osobám, všem, kterým mohu pomoci a udělat jim radost. Po štědrém dnu jsem skákala ze skříňky na stůl, ale mám těžké bříško, protože čekám koťátka, a skok mi nevyšel. Uhodila jsem se, spadla jsem a zlomila jsem si levou zadní nožku.

Strašně moc to bolelo. Mňoukala jsem bolestí. S paničkou jsme rychle jely na veterinární kliniku do Hradce Králové, kde mě pan veterinář vyšetřil, udělal rentgen a podíval se na koťátka v mém bříšku. Po vyšetření jsme já a panička dostaly dvě možnosti: 1. uskutečnit operaci, ale kvůli anestezii bych přišla o koťátka, protože je anestezie pro ně nebezpečná, musel by se rovnou udělat císařský řez. Jenže koťátka by to nezvládla, jsou příliš malá. 2. čekat až porodím, pak operovat. Pan doktor neví, zda půjde nožka narovnat a zachránit v plném rozsahu.

S paničkou jsme se rozhodly počkat, koťátka zachránit. Mám klidový režim, ležím, odpočívám, to mě nožka nebolí. Až budu na operaci, panička mi slíbila, že se mi o koťátka postará. Pevně doufám, že se brzy uzdravím a budu dovádět s koťátky a ostatními zvířecími kamarády, kteří na mě doma budou čekat a držet mi palce. 

Vás moc prosím o pomoc. Pomozte mé lidské rodině a přispějte mi na nákladnou operaci, abych mohla zase skákat. 

Děkuji.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou využity na úhradu Belisčiny operace a následnou veterinární péči o Belisku a koťátka. Zatím nevíme, kolik bude operace a následná péče stát, proto jsme finanční částku neuváděli. Kéž se najdou hodní lidé a pomohou nám vybrat co nejvíce peněz.

Dobrovýzva

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak to funguje?Přidat Dobrovýzvu

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Další příběhy

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu