Jmenuji se Nikolka a jsou mi tři roky a bohužel před měsícem se mi a celé mojí rodinně změnil život, ze dne na den jsem onemocněla těžkou nemocí, Lymfoblastickou laukemií. Úplně se nám v té chvíli zhroutil celý život a vůbec jsme netušili jak těžká a dlouhá léčba nás čeká. Přijde nám to jako zlý sen. Momentálně jsem už měsíc a půl v nemocnici a další měsíce nás ještě čekají. Léčba kortikoidy, chemoterapií a různých odběrů a nežádoucích účinků léků mě hodně oslabují, vyčerpávají a dělají mě nešťastnou a náladovou. Často pláču a já i moje rodina doufáme v lepší dny do budoucnosti. Mám doma ještě starší sestřičku, které je 9let a ta je velice smutná, že je bez maminky a vídá jí momentálně velice málo.











