14. 5. 2024 12:57
Ahoj všem, o víkendu jsme na naší lodi absolvovali závod osem WienerAchter
Úžasné prostředí na slepém rameni Dunaje. Celkem 4,8 km s otočkou kolem ostrova, startuje 8 osem vedle sebe (to je mazec). Naši rozjížďku a tím pádem i kategorii Masters jsme vyhráli. V celkovém umístění jsme skončili šestí, na bednu nám chybělo 15 vteřin…no nic zase motivace na příště 
Pokud by někoho zajímali výsledky, mrkněte na web, on-line záznam závodu dle GPS uvidíte zde. My jsme jeli Group4.
Díky všem za podporu našel loď #OlomouckaOsmaSnu sloužila na výbornou a taky si to určitě užila 
Zároveň hlásím, že jsme vytvořili veřejnou Facebook skupinu, kde nás můžete sledovat a kde budeme dávat průběžné info ze všech událostí kde se objevíme. Najdete tam i fotky ze všech závodů, které jsme jeli včetně posledního závodu WienerAchter. Odkaz na FB skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/olomouckaosmasnu