Od druhého dne po útoku Putina na Ukrajinu jezdíme na hranice s Ukrajinou pro maminky s dětmi a staré, kteří prchají před válkou. Přidávají se k nám dobrovolníci z celé ČR a SR. Zatím jsme odvezli do zatímního bezpečí několik desítek lidí. Nejmladší byla rok a sedm měsíců malá holčička Hilary.
Vše jsme dosud financovali ze svého. Už ale máme naježděno několik tisíc kilometrů a náklady především na naftu a benzín rostou do desetitisíců. Tak pokud nemůžete jezdit s námi, ale můžete a chcete, přispějte, prosím, nějakými drobnými.
Co zbyde, za to nakoupíme humanitární pomoc pro Ukrajinu. Nic si nenecháme.
Honza a další, co se řídí heslem, že když můžeš pomoci, musíš…











