Ahojte všem, Jmenuji se Martin a je mi 21let, vyrůstal jsem v dětském domově kde mě toho hodně naučily i pomohly, sice mě dost věcí naučily, ale v 18ti letech mě poslali do života, jediné co mi daly byla nafukovací matrace, a pár hrnců😔 mám těžký atypický autismus s tikovou poruchou, musel jsem několikrát přerušit studium ze zdravotních důvodů. Moc bych si přál kdybych si s vaší pomocí mohl koupit postel, ledničku a domácí vybavení, a mít nějaké peníze na živobytí do konce studia, a udělat investici na špoření (rezervu) mám pouze sirotčí důchod který činí po červnové valorizaci 7800Kč. Nikdy jsem to neměl jednoduché. Mockrát vám děkuji, ani nevíte jak jsem vám všem vděčný. Díky vaší pomocí můžu žít jako obyčejný člověk, a úspěšně dokončit studium, mám vysokofunkčí autismus, s depresí a tikovou poruchou, díky tomu se ani nemůžu přivydělat.









