Tuto sbírku děláme s cílem pomoci s náklady na očkování nových koťátek, která se letos narodila a momentálně jsou v útulku Kočky u Katky. Ať už se svými maminkami, bez maminek, tak také letos máme maminku dokonce i náhradní. Ta se naprosto vzorně stará o koťátka, která o svoji maminku přišla, za maminku, která bohužel odešla za Velkou Kočkou a o svoje malá miminka se postarat nemohla.
Každé takovéto koťátko, a je jich požehnaně, celkem 19 krásných kousků, bude muset podstoupit očkování a to celkem 2×, aby bylo očkování kompletní. Ani nezmiňujeme další náklady na krmení, stelivo a veterináře a také bezesné noci paní Katky, která se stále stará o to, aby dobře prospívala.











