Ahoj. Chtěla bych uskutečnit sbírku pro Martina, mého kamaráda, který je bohužel ochrnutý a upoutaný na invalidni vozík už do konce svého života. Byl celý život takový dobrák a každému chtěl pomáhat, bohužel život mu naložil, zůstal ochrnutý. Má spastickou paraplegii. Vybrané penízky by uhradily elektrický pohon k invalidnímu vozíku, zjednoduší mu to cestu například k místním lékařům, na nákup, lékárny apod, kde často jezdí sám na invalidním vozíku a po různých nerovných cestách či překážek musí čelit a bývá fyzicky vyčerpaný, mívá veliké křeče v nohách i rukou.










