Pomôžte nám znovu chodiť prosím 😓🙏🏻
Náš miláčik Miki má 3 roky, je hyperaktívny, šťastný a hravý psík. 🫶🏻 Bol deň mojich narodenín 🥳 (15. 10.) keď sme si všimli že smutne sedí vo svojom pelíšku a neobvykle si hľadá polohu v ktorej chce ležať. 😓
Mal smutné oči a snažil sa nám nimi niečo povedať. Na druhý deň to neprechádzalo, naopak sa to zhoršilo a Miki veľmi silno dychčal a triasol sa, išli sme k veterinárovi 🏥 ten nám povedal že to vypadá na posunuté platničky a dal nám tabletky od bolesti spolu s termínom o týždeň na kontrolu 💊
Povedal nám že Buldočci majú veľmi posunutý prah bolesti a znesú hrozne veľkú bolesť a to čo práve prežíva náš psík, to už by človek vôbec nevydržal. 😓
Prišli sme domov s nádejou že sa to zlepší…
V noci o 3:00 sme psíka našli skučať a dychčať od bolesti v rohu izby opretý o stenu.
🏥 NÁŠ MIKI OCHRNUL NA ZADNÉ NOHY🏥
Miki nejedol, nepil, nečúral ani nekakal. Odmietal pamlsky, šunku, piškoty a všetko čo dovtedy miloval. 💊 tabletku od bolesti som mu musela vopchať do papulky a masírovať krk aby ju prehltol.
💊 po tabletke na chvíľu zaspal a ja som obvolávala pohotovosti, všetci ma odmietali pretože nevedeli čo s ním.
🏥 Ráno sme prišli k nášmu veterinárovi, ktorý nás okamžite poslal do Prahy na operáciu inak môže psík zomrieť. 🏥
Na klinike kam nás poslal mali už StopStav. Obvolala som celú prahu každú jednu kliniku a všetci mali plno.😓 Posledná klinika pár km od Prahy… plakala som a prosila sestričku aby nás vzali. 💉 po dohovore s doktorom mi povedala že máme okamžite prísť.
Najdlhších 200km v mojom živote… 😓
Doktor ho vyšetril, pichol antibiotikum, zaviedol kanilu a skúsil ako hlboko cíti zadné packy.
Odchádzali sme domov bez psíka a čakali do noci na telefonát od doktora. 🏥
22:30 večer volal doktor, CT vyšetrenie ukázalo veľký zápal a otok v oblasti miechy. 😓
Po týždni máme psíka doma, má veľa liekov. Denne musíme 5–6× cvičiť a pomáhať mu s potrebami. Máme malú šancu že bude ešte niekedy chodiť ale môže to trvať mesiace… 😓
Bol to najzdravší buldoček v okrese a vždy sme boli na to hrdý my aj Mikiho doktor 🩵
Je to piaty deň a pokrok je len maličký. 😓
Pomôžte nám znovu chodiť prosím 🙏🏻
Verím že Miki je silný a zvládneme to. Je obklopený láskou akú len môže dostať. Je to člen rodiny, dáva nám tak úprimnú lásku akú človek dať ani nedokáže. Nechceme o neho prísť.
