18. 3. 2025 22:32
Když Oleg, přezdívaný „Doktor MOM“, utrpěl zranění, rozhodli jsme se předat věci vybrané ze sbírky jeho nadřízenému – „Douhlasu“, veliteli 4. střeleckého praporu.
Jenže je to válka. Auto kluků a „Douhlasa“ ze 4. střeleckého praporu, do kterého měla být rušička instalována, bylo zasaženo nepřátelskými drony a už neexistuje.
Proto jenom noční vidění byli předáno 4. střeleckému praporu, jak bylo plánováno, ale rušička dronů Piscec-3 se dostala k jednotce 5. samostatné útočné brigády, která ji rovněž naléhavě potřebovala.
Douhlas a noční vidění NVM 20
Vděčná jednotka 5 samostatné útočné brigády s rušičkou dronů Pisec-3 .
Vaše pomoc a podpora nám umožnila dosáhnout našeho cíle a chlapci dát do většího bezpečí .
Děkujeme srdečně Vám za podporu a za vaši skvělou spolupráci.
S úctou ,
Svobodná Ukrajina z.s.