Dobrý den, já Vojta a můj kolega Dominik jsme dlouholetí přátelé, kteří si letos v květnu splnili svůj životní sen – otevřeli jsme si vlastní barber shop ,,Destiny Barber Shop”. Tvrdě jsme pracovali, aby jsme vybudovali místo, které se stalo rychle oblíbeným mezi místními.
Před několika dny však náš salón zasáhla ničivá povodeň. Veškeré vybavení bylo zničeno, bohužel jsme neměli pojištění. Nyní čelíme ztrátě všeho, co jsme společně vybudovali.









