Téměř tři roky práce a profesionální péče o zákazníky zmizely s pomalu klesající hladinou vody, na kterou jsme se sice připravovali, ale nikdo nepočítal s dvoumetrovou hladinou. Veškerá technika, především ta na elektřinu je na odpis a vše budeme muset nahradit.
V neděli 15.9 v 01:00 vše vypadalo pozitivně, ve 2:00 již vypadly kamery, proto jsme v 9:00 s těží dorazili na místo a v areálu byl půlmetr vody, což by ještě neznamenalo devastující zkázu. Hladina bohužel stále stoupala a byli jsme nuceni evakuovat sebe i vozidla zaparkována výše na příjezdové komunikaci, která byla zanedlouho pod vodu, stejně jako veškeré vybavení, a dva motocykly na zvedácích.
Všem děkujeme z celého srdce za pomoc psychickou, fyzickou (dobrovolníci), či finanční.
Tým AMS Ostrava.













