Jistě si pamatujete, jak jsme tu vybírali na generátor elektrické energie pro vesničku Kamjanka, nacházející se v Charkovské oblasti zhruba 6 km jižně od Izjumu.
Dobrá zpráva je, že jsme koupili generátor, jen malinko slabší s nižší spotřebou a zbývající prostředky použijeme na provoz generátoru, tedy na naftu. Již je bezpečně umístěn v prostoru místní benzínové pumpy, kterou nám poskytl pan majitel.
Benzínka je již částečně vyčištěna a zázemí tedy čeští dobrovolníci i místní, mají.
Všechny aktivity probíhají dle plánu, až na drobný úraz malíčku na ruce Petra Fantoma.
Každopádně je třeba, kromě dobrovolníků, sehnat i další finanční prostředky na materiál, nářadí a časem i na krytinu atd. atd.
Věřím, že se na to dokážeme složit a dáme vesnici Kamjanka novou budoucnost










