Jmenuji se Dominika a jsem samoživitelka se zdravotním znevýhodněním. Prošla jsem si těžkým 3 měsíčním obdobím v nemocnici, kde jsem se učila znovu postavit na vlastní nohy, teď se snažím znovu začít, s vírou, že i z bolesti může vyrůst něco krásného🙏. Mým snem je otevřít malý obchůdek v centru Brna, kde bych prodávala domácí potřeby, dekorace a hračky. Tento obchod mi umožní nejen se postavit na vlastní nohy, ale také vytvořit místo s rodinnou atmosférou, kde se zákazníci budou cítit příjemně. Ráda bych měla menší sedačku a stoleček, kde bych nabízela kafíčko nebo čaj, aby si lidé v každodenním shonu mohli odpočinout.















