Před rokem a půl jsem měla veliké bolesti, na pohotovosti mi vždy dali léky na utlumení. Když jsem tam byla asi po 11 tak se rozhodli mě vyšetřit. Byl to žlučový kámen. Operace následující den. Po probuzení z narkozy přišel doktor se slovy "je mi to velmi líto, ale bohužel vám musím říct, že máte rakovinu " Rakovina střev ve 4 stádiu, moc toho pro Vás udělat nemůžeme. Je to paliativní péče. Místní onkolog mě předal do Prahy do Motola, kde mám prý větší šanci. Tak jsem nastoupila maraton chemoterapie a bioléčba, nyní už 22. Pan doktor v Motole nade mnou nezlobil hůl, konzultoval můj případ s jinými doktory a shodli se na tom že jsem vhodným kandidátem na operaci HIPEC. Vyoperovali všechny nádory 8 hodin na sále. Po půl roce zjistili ,že se rakovina posunula na plíce. Zatím to léčí chemoterapií a bioléčbou, pak se rozhodne co dál. Mám operovaný port na levé straně nad srdcem, tím mi podávají léčbu. Každých 14 dní dojíždím do Motola. První je premedikace pak bioléčba potom chemoterapie. Pak následuje napojení na Baxter pumpu na 72 hodin a s ní odjíždím domů. Takže že mě kouká hadička a u pasu mám Baxter pumpu. Všechny lékařské zprávy poukazují na to ,že není možné jezdit hromadnou dopravou v době napojení a vzhledem k nemoci a skoro žádné imunitě. Bioléčba mi napadla měkké tkáně, takže jsem úplně přišla o zdravé zuby,ted cekam na otisky až se vse vyhojí.U bioléčby je problém ten,že stomatolog a onkolog musí společně probírat každý krok.Po vytrhnutí zubu neni možné mít bioléčbu. Mám invalidní důchod 3 stupně, ZTP a ani přes všechna doporučení a lékařské zprávy, mi nebyl přiznán příspěvek na motorové vozidlo. Onkolog a ostatní jen kroutili hlavou jak je to možné. Proto prosím o pomoc zde,abych si trochu zlepšila a zjednodušila život co mi zbývá.
