Momentálně žijeme v azylovém domě pro osamělé rodiče Betlém Cheb, protože jsem neměla nikoho v okolí, na koho bych se mohla obrátit o pomoc.
Původně jsem bydlela se svým partnerem, ale z důvodu častých neshod, které se postupně vyhrocovaly, nebylo partnerské soužití nadále možné.
S nejmladším synem jsem byla donedávna na mateřské dovolené, nyní čekám, až bude moci nastoupit do MŠ, abych si mohla nalézt vhodné zaměstnání. Protože si nemám nyní z čeho šetřit je naše finanční situace velmi obtížná. Chci svým dětem zajistit bezpečné a důstojné bydlení.