Jmenuji se Marie, je mi 67 let, celý život jsem pracovala, po 42 odpracovaných letech jsem ve starobním důchodě s částkou 15000 Kč, bohužel po zaplacení všech nákladů mi nezbývá ušetřit na zákrok, předoperační vyšetření a cestu do Prahy.
Před 2 lety jsem prodělala covid, lehký průběh, ale následky bohužel byly a jsou, bohužel nemohu ani na brigádu, na kterou jsem předtím chodila. Mimo jiné se zhoršil i zrak, rozostření a stále zhoršení vidění, po půl roce opět nepřečtu nic ani s brýlemi. Byl mě doporučen od známých tento zákrok, také měli také tyto problémy a po zákroku si konečně přečtou knihy a jsou spokojený. Také bych ráda podzim mého života byla šťastná a bez problémů.. A VZP tyto zákroky nehradí.









