Jmenuji se Rita, původně jsem se jmenovala Brita, žila jsem krásný život se svou milující rodinou. Ze dne na den se mi zhroutil svět 😥. Přišla jsem o svůj teplý pelíšek, své zázemí, jistotu a hlavně o svou milující rodinu. Souhrou špatných událostí jsem se ocitla v útulku.
🐾Čtyři stěny kotce, bouda a miska, to byl teď můj svět. Nechápala jsem co se stalo, co jsem provedla, že mě rodina odložila?
"Vždyť já je celým srdcem miluji, nikdy jsem neudělala nic zlého, jsem členem jejich rodiny? Proč? "
🐾Bohužel tohle je jeden z dalších smutných průběhů pejsků, kteří přijdou o svůj milovaný domov, aniž by za něco mohli.
🐾Ze smutného pejska se zlomeným srdcem, nebyl pes co leží a pláče. Rita je úžasná bojovnice co na lidi nezanevřela. Miluje je celým svým srdcem. Okamžitě se stala miláčkem všech v útulku.
🐾Není divu, že si ji brzy vyzvedla milující rodina z Prahy. Jejich láska byla na první pohled, v druhé návštěvě odjížděla spokojeně do nového domova, kde je milovaná a pravým členem rodiny, jako vy tak bylo odjakživa ❤️.
🐾 Bohužel radost z nového společného života netrvala dlouho.😭
🐺Rituška musela akutně na pohotovost s neprůchodností močových cest 😥Nový majitele nic nepodcenili a okamžitě situaci začali řešit. Proběhlo povinné léčebné kolečko k určení diagnózy. Vypadá to na problémy s močovými kameny, dostala medikaci a čekáme na další kroky lékařů.












