Touto sbírkou bych chtěla pomoci mému bráškovi a mojí mamince. Můj bráška se jmenuje Vojta a je mu 19 let. Je vášnivým studentem čtvrtého ročníku oboru elektrotechnika a jeho snem je pokračovat ve studiu na fakultě elektrotechnické VUT v Brně. V březnu se připravoval na přijímačky a na maturitu, ale nečekaný úraz změnil vše. Vojta je nyní odkázán na invalidní vozík a bohužel už se nemůže vrátit zpátky k nám domů, protože náš byt není bezbariérový. Panelový dům, ve kterém se byt nachází, takové úpravy ani neumožňuje. Jedinou možností je velmi nákladná úprava místnosti a koupelny u dědečka, na kterou bohužel nemáme potřebné finanční prostředky.









