Jsem maminka samoživitelka a po šesti letech bydlení v azylových domech jsem se se svými dvěma syny přestěhovala do pronajatého bytu. Byt byl nevybavený, nicméně se nám podařilo zajistit alespoň starší postele pro chlapce. Následně se mi s pomocí z Azylového domu podařila sehnat ještě sedačka a menší skříňky. Sama jsem poté sehnala stůl a židle přes sociální sítě.
Potřebovala bych pomoci s pořízením dalšího vybavení do domácnosti. Především lednice, šatních skříní, psacího stolu, popřípadě lepších postelí pro děti.









